Slot ujawnił jedną rzecz, jaką zrobiłby w przypadku przeprowadzki do Liverpoolu

0
0
Liverpool finalizuje transfer następcy Jürgena Kloppa. Arne Slot deklaruje, że jest gotowy dołączyć do giganta z Premier League.

Główny trener Feyenoordu, Arne Slot, jest jedną nogą w Liverpoolu, pozostaje tylko czekać, aż kluby oficjalnie to ogłoszą. Specjalista myśli już o Anfield i nawet powiedział dziennikarzom, co zamierza zrobić, jeśli zostanie nowym trenerem „The Reds”.

45-letni specjalista zadzwoni do swojego poprzednika Jürgena Kloppa po porady, jeśli zostanie zatrudniony w Liverpoolu.

Myślę, że to normalne, że jeśli przenosisz się do nowego klubu i jeśli ma to być Liverpool, to normalne, że będziesz kontaktować się z byłym trenerem. Zrobiłem to samo, kiedy przeniosłem się do Feyenoordu. To więcej niż normalne, że ktoś, kto jest w klubie od kilku lat – a w jego sytuacji nawet od dziewięciu lat – nawiązuję z nim kontakt. Poza tym znam bardzo dobrze jego asystenta Pepa Lijndersa. Jeśli będzie oficjalne potwierdzenie, byłoby dziwnie, gdybym wtedy do niego nie zadzwonił” – powiedział Slot.

CZYTAJ: Barcelona chce pozyskać napastnika Liverpoolu, który ma zastąpić Roberta Lewandowskiego

Przypomnijmy, że wcześniej informowano, że Liverpool i Feyenoord uzgodniły warunki transferu Slota do angielskiej drużyny, jednak nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

CZYTAJ: Odejdzie z Kloppem? Napastnik sugeruje rozwiązanie kontraktu z Liverpoolem