Stefan Bajcetić zbiera pochwały po meczu Liverpoolu z Evertonem

0
41
Salah i Bajcetić; zdjęcie z: Stefan Bajcetic Xtra; Twitter

Mohamed Salah okrzyknął Stefana Bajcetica najlepszym piłkarzem Liverpoolu.  Stefan wystąpił w Liverpoolu, gdy drużyna Jurgena Kloppa zanotowała pierwsze zwycięstwo w Premier League w 2023 roku, wygrywając 2-0 z Evertonem.

Klopp po meczu z Evertonem mógł być zachwycony, widząc swoich napastników, Salaha i Cody’ego Gakpo, strzelających gole, ale to Bajcetic ukradł wszystkie pochwały.

Więcej o meczu Liverpoolu z Evertonem przeczytasz tutaj: Liverpool przerywa złą passę i wygrywa z Evertonem

To świetny piłkarz i osoba, zawsze stara się ciężko pracować. Odkąd zaczął dla nas grać, jest naszym najlepszym graczem, więc mam nadzieję, że utrzyma tę pewność siebie i będzie ją kontynuował – powiedział Salah w rozmowie ze Sky Sports.

Po usłyszeniu słów Salaha, skromny Bajcetic powiedział: „Szczerze mówiąc, grałem na innej pozycji, myślałem, że będzie mniej komfortowo, ale było dobrze i bardzo mi się podobało. Mo Salah jest prawdopodobnie jednym z najlepszych piłkarzy w historii Liverpoolu, więc miło jest usłyszeć legendę, która mi to mówi. To był wspaniały mecz, z publicznością i derbami. Mam nadzieję, że nadal będziemy grać dobrze i wygramy więcej meczów.

Zobacz jeszcze: Słaby Piątek w meczu Salernitany z Hellasem Werona

Mówiąc o swojej drodze do pierwszego zespołu, Bajcetic dodał: „To szalone, rok temu grałem w drużynie do lat 18, a teraz gram na Anfield, a to stało się w ciągu jednego roku i naprawdę mi się to podoba”.

Bajcetic został okrzyknięty Człowiekiem Meczu przez Jamiego Carraghera, który był pod wrażeniem gry młodego pomocnika.

„Dam gracza meczu Bajceticowi” – powiedział. „Nunez  i Salah byli niesamowici, ale dla młodego człowieka w jego wieku, aby zagrać w derbach Merseyside i dać występ, który zrobił… Nie byłem pewien, czy to był mecz dla niego dzisiejszego wieczoru, biorąc pod uwagę siłę i fizyczność środka pola Evertonu, ale był wybitny. Poradził sobie z wymaganiami fizycznymi, ale także z jakością przy piłce”.