Ten Hag znalazł alternatywę, gdyby Osimhen stał się zbyt drogi

0
58
Ben Jacobs przekazał, że z tym zawodnikiem skontaktowali się przedstawiciele Liverpoolu, Manchesteru United i Arsenalu. (zdjęcie: man united, twitter)

Manchester United szuka napastnika. Mówi się, że Ten Hag jest naprawdę zainteresowany napastnikiem klubu Roma, Tammym Abrahamem, według dziennikarza Bena Jacobsa.

Reprezentant Anglii radzi sobie dobrze od czasu opuszczenia Chelsea w celu przeniesienia się do Serie A, ale możemy wkrótce zobaczyć, jak wraca do Premier League, a Man Utd wykazuje zainteresowanie.

Czytaj: Jesse Marsch i Southampton zakończyli negocjacje

Jednak Chelsea ma również klauzulę wykupu, która staje się aktywna w tym roku i desperacko chcą pozyskać nowego napastnika.

Według Jacobsa, The Blues mają na myśli innych napastników, jak np. Dusan Vlahovic i Victor Osimhen, a także chcą dać stałą umowę dla Joao Felixa.

Jednocześnie wydaje się, że Man United również nie ma Abrahama na szczycie swojej listy priorytetów, więc ciekawe będzie, czy 25-latek jest priorytetem dla czołowego angielskiego klubu.

Widzi szansę w Premier League. (zdjęcie: abraham, twitter)

„W tej chwili nie ma nic szczególnie konkretnego między Abrahamem a jakimkolwiek klubem z Premier League, ale prawdą jest, że istnieje klauzula wykupu dla Chelsea, która weszła w życie w 2023 roku” – powiedział Jacobs.

Czytaj: Strata pół miliarda na inwestycji Solskjæra

„Chelsea ma podpisać kontrakt z napastnikiem tego lata, ale nic nie wskazuje na to, że Abraham jest na szczycie ich listy, a klauzula wykupu jest ustalona na sztywną kwotę 80 milionów euro.”

W Manchesterze United podziw dla Abrahama jest prawdziwy. Ten Hag lubi tego gracza. Ale podobnie jak w Chelsea, są inni przed nim w kolejce. Wiemy, że Manchester United kocha Victora Osimhena z Napoli, podobnie jak Chelsea.

„Manchester United nie nazwie Abrahama rezerwowym Osimhenem, ale nie jest to złe określenie” – twierdzi Jacobs.