Teraz pojawiła się szansa dla Arsenalu

0
27
Lindstrøm celuje w Premier League. (zdjęcie: eintracht, twitter)

Udowodnił, że jest doskonałym partnerem dla Martina Ødegaarda, ale nie spieszył się z opuszczeniem Bundesligi. Według Bild, zmieniło się to.

Jesper Lindstrøm ma kilka klubów do wyboru po jego rozwoju w Eintracht Frankfurt w tym sezonie. Kluby, takie jak Liverpool, Dortmund i AC Milan są powiązane z 23-latkiem, ale według niemieckiego Sport1, to Arsenal jest na pierwszym miejscu. Mówi się, że Duńczyk wcześniej stwierdził, że tylko Premier League jest większa niż Bundesliga, i jeśli ma zmienić ligi, następny krok musi być do czegoś większego.

Czytaj: The Times: W pogotowaniu jest już trener, który zastąpi Conte

Zawodnik duńskiej reprezentacji narodowej ma duże pole do popisu, jest wyszkolony w znajdowaniu kolegów z drużyny, swobodnie porusza się po boisku i jest pewny siebie przed bramką, a wszyscy w Eintracht Frankfurt mówią o nim: „To gracz zespołowy, który sprawia, że ​​wszyscy są lepsi”.

Lindstrøm obecnie nie gra z powodu kontuzji kostki, ale w tym sezonie rozegrał solidne 31 meczów, zdobywając 9 bramek i 4 asysty.

Według Bild, 23-latek zasygnalizował, że chce odejść latem. Eintracht Frankfurt może przegapić mecze wyjazdowe w Europie w przyszłym sezonie, dlatego to z pewnością właściwy czas dla ofensywnego pomocnika, aby zrobić kolejny krok.

Czytaj: Zawodnik Tottenhamu: „Conte jest jednym z najlepszych trenerów w historii – mam nadzieję, że klub go zatrzyma”

Duńczyk jest dostępny za około 30 milionów euro, wszystko wskazuje teraz na Arsenal i Londyn.