The Sun: Harry Kane jest o krok bliżej Manchesteru United

0
60
Daniel Levy twierdził, że Spurs mają klauzulę odkupu w umowie Harry'ego Kane'a; zdjęcie: Spurs: Twitter

Manchester United stał się pośmiewiskiem na Anfield, a teraz trwają prace nad tym, aby to się nigdy więcej nie powtórzyło. Trwają przygotowania do nadchodzących meczów w lidze, Pucharze Anglii i Premier League, jednocześnie kierując się w stronę niezbędnych ruchów na letnim rynku transferowym.

To nie nowość, że Manchester United przyglądał się Harry’emu Kane’owi, ani to, że Tottenham jest gotów dołożyć wszelkich starań, aby przekonać Wielkiego Harry’ego do pozostania na swoim stanowisku.

Czytaj: Neymar nie zagra do końca sezonu

Chociaż Liverpoll zadał prawdziwy cios United, klub Man United wciąż zajmuje trzecie miejsce w Premier League, ma siedem punktów przewagi nad Jürgenem Kloppem i jego zespołem. Oznacza to, że kurs wciąż trwa w kierunku biletu do Ligi Mistrzów na przyszły sezon.

Tottenham również wyciąga rękę po bilet do Ligi Mistrzów w następnym sezonie, mimo porażki 0:1 z Wolves. Liverpool wciąż ma szanse na zajęcie czwartego miejsca w lidze.

The Sun informuje o trzech rzeczach: po pierwsze, Manchester United rozmawiał z przedstawicielami Harry’ego Kane’a. Po drugie, ten dialog dał kierownictwu United przekonanie, że transfer jest możliwy. Po trzecie, United wierzy, że Tottenham będzie musiał obniżyć cenę za 29-latka, jeśli klub nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów, sezon, w którym Kane wkracza w ostatni rok swojego kontraktu.

Jego umowa wygasa w 2024 roku.

Czytaj: Erik Ten Hag wezwany do ukarania gwiazdy Man Utd po jego wybrykach przeciwko Liverpoolowi