The Times: Decyzja w sprawie Pochettino zapadła

0
192
Co dalej z Mauricio Pochettino? (Zdjęcie: psg, twitter)

Kiedy The Times donosi o futbolu, źródła powinny być dość pewne. Po odpadnięciu PSG z Ligi Mistrzów, dyrektor sportowy klubu Leonardo wyszedł i powiedział, że klub nie planuje niczego zmienić na stanowisku trenera w tym sezonie. Angielskie media uchwyciły przeciwne sygnały.

The Times, The Telegraph i wiele innych angielskich mediów twierdzi, że rezygnacja Pochettino nastąpi lada chwila. Może się to zdarzyć w każdej chwili, nie później niż tego lata. Jego poprzednik, Thomas Tuchel również został poświęcony za brak sukcesów w Lidze Mistrzów.

Oświadczenie dyrektora sportowego PSG, że Pochettino pozostanie na tym stanowisku, nie jest do końca brane za pewnik. Przyszłość Leonarda w Paryżu jest również przedmiotem gorących dyskusji w zarządzie klubu.

Czytaj: Paris Saint-Germain chce pozyskać obrońcę Barcelony

Nie ma wątpliwości, że Manchester United określił Pochettino jako najlepszego kandydata na stanowisko menedżerskie. O tym, jak wcześnie Argentyńczyk będzie dostępny, zadecyduje prawdopodobnie to, kiedy Zinedine Zidane skończy wakacje i może przejąć zarządzanie paryskim klubem, o którym marzył, by prowadzić.

Posada argentyńskiego szkoleniowca wisi obecnie na włosku po tym, jak Paris Saint-Germain sensacyjnie odpadło w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Zdjęcie: Twitter