The Times: Isco pasuje do Premier League

0
30
Everton nie pozyskał nikogo w dniu ostatecznego terminu transferu, ale wciąż ma opcje na Isco.

Okienko transferowe w Premier League jest zamknięte, ale wciąż można podpisywać kontrakty z zawodnikami, którzy nie należą do żadnego klubu i nie mają pracodawcy. To sprawia, że ​​była gwiazda Realu Madryt, Isco, jest bardzo istotna dla wszystkich klubów, które nie zrobiły tego, co powinny w zimowym okienku.

Everton jest tego najlepszym przykładem. Klub nie kupił żadnego zawodnika, zwolnili menedżera Franka Lamparda i jakby tego było mało – Farhad Moshiri wystawił klub na sprzedaż! Na jeden dzień przed okienkiem transferowym Sean Dyche objął stanowisko menedżera, ale nie udało mu się dokonać cudu.

Czytaj: Dziennikarz Bruno Salomon: „Chelsea celowo wysłała niewłaściwe dokumenty do PSG”

Everton wciąż ma kłopoty z zaledwie 15 punktami po 20 meczach. The Times donosi, że Everton poważnie rozważa podpisanie kontraktu z Isco, który jest dostępny za darmo.

Ofensywny pomocnik latem podpisał kontrakt z Sevillą, 19 meczów później kontrakt Isco został rozwiązany w grudniu. Trudna sytuacja dla Hiszpana.

Drugi w tabeli Union Berlin w Bundeslidze był bliski podpisania kontraktu z Isco, który grał przez większość swojej kariery w Realu Madryt i pomógł wygrać wszystko, w tym Ligę Mistrzów – 5 razy. Menedżerowi Ursowi Fischerowi bardzo zależało na wzmocnieniu pomocy Isco.

Everton walczy o przetrwanie w Premier League i podobno ma też kilku innych graczy na celowniku – w tym napastnika z Ghany, Andre Ayew, który również nie należy do żadnego klubu.

Czytaj: Paul Pogba spadł na czwarte miejsce na liście najdroższych transferów Premier League wszechczasów

W Deadline Day, według TeamTalk, Everton próbował podpisać kontrakt z kolumbijskim napastnikiem Duvana Zapata, ale został odrzucony przez Atalanta.

Isco może bez problemów przejść do nowego klubu, nawet jeśli okienko transferowe jest zamknięte, ponieważ nie należy do żadnego klubu i nie jest związany żadną umową z pracodawcą.