To może być wielka letnia transferowa saga!

0
20
Khvicha Kvaratskhelia

Obok Jude’a Bellinghama, olśniewający skrzydłowy jest jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy w Europie.

Agent skrzydłowego Napoli, Khvicha Kvaratskhelia, potwierdził, że jego klient ma duże zainteresowanie, ale podkreślił, że ​​gruziński gwiazdor koncentruje się na swoim obecnym klubie.

ShowHearoes

Czytaj: Zainteresowanie Masonem Mount rośnie!

Kvaratskhelia był jednym z głównych powodów fantastycznego sezonu Napoli – bezpośrednio zaangażowany w zdobycie 23 bramek w 23 meczach we wszystkich rozgrywkach. Napoli ściga swój pierwszy tytuł Serie A od 1990 roku, a także ma ambicje, aby zajść tak daleko, jak Liga Mistrzów.

Po zapłaceniu w lipcu zaledwie 12 milionów euro za gracza z gruzińskiego klubu Dinamo Batumi, wydaje się, że Napoli zdobyło złoto. Był w Rubin Kazań w Rosji do marca 2022 roku, ale skorzystał z prawa do rozwiązania kontraktu po wybuchu wojny.

Real Madryt, Manchester City i Paris Saint-Germain są bardzo zainteresowane zawodnikiem, który został nazwany przez fanów „Kvaradona” na cześć ikony Napoli, Diego Maradona.

Newcastle również zostało powiązane z umową o wartości 50 milionów funtów, ale portal 90min pisze, że Napoli nie ma zamiaru sprzedawać piłkarza za nic zbliżonego do tej ceny.

Czytaj: Jest już właścicielem zespołu Formuły 1, zespołu NBA i kilku klubów piłkarskich, teraz chce też Tottenham

„Istnieje duże zainteresowanie ze strony innych klubów” – potwierdził agent Mamuka Jugeli w rozmowie z CalcioNapoli, po czym uspokoił fanów Napoli. „Jednak Kvara myśli tylko o wygraniu meczów z Napoli w Lidze Mistrzów.”

Jugeli stwierdził również, że jego klient nie ma zamiaru grać w innym włoskim klubie, jeśli kiedyś opuści Napoli.

Kvaratskhelia ma jeszcze ponad cztery lata ważnego kontraktu z Napoli. Klub zaproponuje mu jednak nową umowę, która zapewni zawodnikowi ogromną podwyżkę pensji. Jest jednym z najlepszych graczy w Serie A i zarabia 30 000 funtów tygodniowo.