Toronto FC przygotowuje się na powrót Lionela Messiego

0
3
Toronto FC wyjeżdża we wtorek na Florydę na środowy mecz z Interem Miami i zastanawia się, czy Lionel Messi będzie grał na DRV PNK Stadium. zdjęcie: Luksemburg: Twitter

Oczekuje się, że Lionel Messi powróci do składu Interu Miami, który będzie przygotowywał się do środowego spotkania MLS z Toronto FC.

Oczekuje się, że Lionel Messi powróci do składu Interu Miami przygotowującego się do kluczowego spotkania MLS z Toronto FC, które odbędzie się w środę. Messi został odsunięty na bok z powodu „zmęczenia mięśni”. Pod jego nieobecność Inter Miami zmierzył się z Atlantą United i doznał rozczarowującej porażki 2:5, dodatkowo Jordi Alba również był niedostępny. Obaj panowie obserwowali z boku porażkę drużyny w stolicy stanu Georgia.

Inter Miami ma teraz siedmiopunktową przewagę do uzupełnienia w pozostałych siedmiu meczach sezonu, jeśli ma zapewnić sobie miejsce w play-offach. Ponieważ stawka jest tak wysoka, Toronto FC spodziewa się obecności Messiego w składzie podczas wizyty na DRV PNK Stadium.

CZYTAJ: Piłkarz został wyrzucony z MLS

Victor Vazquez, doświadczony rozgrywający, który lata młodości spędził w akademii La Masia w Barcelonie u boku Messiego, wyraził przekonanie, że Messi będzie gotowy do gry w środę. Zauważył, że Messi chętnie wystąpi przed swoimi fanami i pomoże Interowi Miami zdobyć kluczowe punkty w walce o play-off.

Trener tymczasowy Terry Dunfield podzielił zdanie Vazqueza, podkreślając niesamowity wpływ Messiego od czasu dołączenia do ligi. Indywidualna błyskotliwość Messiego nie tylko podniosła poziom jego drużyny, ale także podniosła prestiż Interu Miami i MLS jako całości.

CZYTAJ: Jennifer Hermoso krytykuje RFEF za wykluczenie jej z reprezentacji Hiszpanii

Świat piłki nożnej z niecierpliwością czeka na powrót Lionela Messiego, a nadchodzące starcie pomiędzy Inter Miami a Toronto FC zapowiada się na emocjonujące starcie, w którym obie drużyny będą głodne punktów i zdeterminowane, by odcisnąć swoje piętno w wyścigu play-off MLS.

Brak postów do wyświetlenia