Tottenham pokonał Arsenal w wyścigu o pomocnika Nottingham Forest

0
3
Tottenham Hotspur jest zainteresowany pozyskaniem Morgana Gibbsa-White'a z Nottingham Forest. (zdjęcie: The Nomad Post, x)

Fatalna obecna sytuacja finansowa Nottingham Forrest, która już przełożyła się na minus cztery punkty w tabeli Premier League, może zmusić „Tricky Trees” do zorganizowania latem sprzedaży zawodników.

Dwa zwaśnione kluby Premier League walczą o zawodnika Nottingham Forrest, a według Football Insider, Arsenal przegrywa z Tottenhamem w wyścigu o pomocnika Morgana Gibbsa-White’a.

Według doniesień „Koguty” śledziły 24-letniego atakującego zawodnika od dwóch lat, kiedy nadal reprezentował Wolverhampton, i byli pod wrażeniem jego postępów i występów. Uważa się, że Gibbs-White idealnie pasuje do składu Ange Postecoglou.

CZYTAJ: Czy trener Walii odejdzie z pracy po porażce z Polską?

Tottenham jest zainteresowany ściągnięciem pod koniec sezonu Morgana Gibbsa-White’a z Nottingham Forest. 24-latek ma na swoim koncie 8 bramek w 28 występach Premier League w tym sezonie.

Czas pokaże, ile Nottingham Forrest poprosi o swojego zawodnika, ale „Forest” zapłacili za pomocnika Wolverhampton w 2022 roku około 25 milionów funtów, bez premii.

CZYTAJ: Polacy awansowali, a kasę za to zgarnie… Fernando Santos!