Transfer Mané do Bundesligi dopiero początkiem. Będą kolejne transfery?

0
26
Sadio Mané; zdjęcie: Bayern: Twitter

W ostatnich latach niektóre czołowe gwiazdy z Niemiec przeniosły się do Premier League. Po Erlingu Haalandzie (22) i Jadonie Sancho (22), gwiazda BVB Jude Bellingham (19) może wkrótce pójść w ich ślady.

Czy supergwiazdy dojrzewają dopiero w Bundeslidze? Sadio Mané (30) wygląda inaczej! W wywiadzie dla SPORT BILD, gwiazdor Bayernu, który latem przyszedł z Liverpoolu za 32 miliony euro, zapowiada nawet kolejne nowe transfery z Anglii!

Zobacz także: Xavi kwestionuje motywację Lewandowskiego do wygrania Ligi Europy

Mané: ” Śledziłem Bundesligę z Anglii, więc nie byłem zaskoczony, ale moim zdaniem utwierdzony. Jestem pewien, że wkrótce zobaczymy jeszcze więcej gwiazd Premier League w Bundeslidze.

Przeczytaj jeszcze: Trener Juventusu ocenia zwycięstwo nad Torino

„Tutejsza liga jest bardzo ciasna, zrównoważona. Zobacz, jak ciasno jest na górze. Do tego nastroje na stadionach: dlaczego ktoś miałby powiedzieć „nie” Bundeslidze? To by mnie zaskoczyło”.

Mané ujawnia tajemnicę na temat Cristiano Ronaldo

Mané: „Czasami nie doceniasz tutaj Bundesligi! Pokazują to również ostatnie sukcesy w Lidze Mistrzów. Spotkałem Ronaldo na Majorce przed sezonem, kiedy mój ruch był już ustalony. Ronaldo pogratulował mi przeprowadzki do Monachium i powiedział: „Wspaniały klub. To dla ciebie wielki krok!”