Trener Juventusu ocenia zwycięstwo nad Torino

0
30
Co dalej z Pogbą w Juventusie? zdjęcie: Fabrizio Romano: Twitter

Juventus zagrał dobre spotkanie i pokonał Torino 4:2. Czy oznacza to powrót do walki o Ligę Mistrzów oraz gonitwę górnej stawki tabeli Serie A?

Trener Juventusu ocenia zwycięstwo nad Torino: „Chłopcy zagrali dobry mecz, mieli cierpliwość, aby znaleźć bramkę. Zmiany są kluczowe, grając co trzy dni. Potrzebujemy siedemdziesięciu trzech punktów i jeśli zagramy w ten sposób, może nam się udać, ale musimy robić krok po kroku”.

Przeczytaj jeszcze: West Ham United bez kluczowych gwiazd w starciu Pucharu Anglii z Manchesterem United

Jest satysfakcja w słowach Massimilaino Allegriego po zwycięstwie nad Torino, w comebacku, co pozwala Juve kontynuować passę w tabeli: „Chłopcy zagrali dobry mecz przeciwko drużynie, przeciwko której trudno jest grać, straciliśmy dwie bramki, których można było uniknąć, a potem dobrze zareagowaliśmy, strzelając gole. Zasłużone zwycięstwo. Musimy utrzymać naszą koncentrację, ponieważ gramy często, nawet z Nantes nie było łatwo przygotować się po pierwszym meczu.

Zobacz także: Fatalne wieści dla Barcelony – Lewandowski kontuzjowany

Przy stanie 2:2 wejścia Pogby i Chiesy dały impuls do wygrania meczu: „Było zapotrzebowanie na świeżych graczy o różnych cechach, usunięcie Di Marii jest zawsze godne ubolewania, ale potrzebowałem innych graczy – wyjaśnia

Po tym zwycięstwie Juventus jest 10 minut od czwartego miejsca, które jest warte Ligi Mistrzów: „Potrzebujemy siedemdziesięciu trzech punktów i aby się tam dostać, musimy zrobić coś niezwykłego, ale zobaczmy krok po kroku – podsumowuje – To nie jest kwestia strzelenia kilku goli więcej niż przeciwnik, ale nie możemy ich traktować tak, jak dzisiaj. Dziś wieczorem mieliśmy cierpliwość, aby znaleźć odpowiednią okazję do zdobycia bramki i to jest oznaka dojrzałości. Paul jest dla nas dobrym powrotem i jesteśmy szczęśliwi, a dziś wieczorem Szczęsny zaliczył 200 występów z Juventusem, a Alex Sandro 300.