Trener PSG Luis Enrique odpowiada na komentarze Neymara o „przeżywaniu piekła w Paryżu” z Lionelem Messim

0
4
Dramatyczna diagnoza Neymara. Brazylijczyka czeka długa przerwa. (zdjęcie: le10sport, twitter)

Luis Enrique, menadżer PSG, odpowiedział na ostatnie komentarze Neymara na temat trudności, z jakimi borykał się on i Lionel Messi w paryskim klubie.

Enrique, trener PSG, odpowiedział na niedawne komentarze Neymara na temat trudności, z jakimi borykał się on i Lionel Messi podczas pobytu w klubie. Enrique odrzucił twierdzenia o „piekielnych” doświadczeniach w PSG.

Zarówno Neymar, jak i Messi, dwie supergwiazdy futbolu, opuściły PSG w 2023 roku. Neymar przeniósł się do Al-Hilal w Arabii Saudyjskiej, a Messi dołączył do Interu Miami w Stanach Zjednoczonych. Czas duetu w PSG naznaczony był wysokimi oczekiwaniami, szczególnie jeśli chodzi o walkę o chwałę w Lidze Mistrzów. Nie udało im się jednak osiągnąć tego celu, co doprowadziło do frustracji wśród fanów PSG.

Neymar oświadczył niedawno, że on i Messi przeszli „przez piekło” podczas swojej pracy w PSG, prawdopodobnie odnosząc się do presji i krytyki, z jaką spotykali się ze strony fanów i mediów.

CZYTAJ: Neymar: Messi i ja przeszliśmy przez piekło w Paris Saint-Germain

Luis Enrique zdecydował się jednak nie wnikać w szczegóły twierdzeń Neymara, podkreślając, że osobiste doświadczenia są różne. Podzielił się własną perspektywą, wyrażając radość z zarządzania wyjątkowym zespołem przy pełnym zaufaniu klubu.

Luis Enrique: „Stwierdzenia Neymara, że on i Messi żyli w „piekle” w PSG? To są osobiste doświadczenia, nie chcę się w to zagłębiać. Mogę opowiedzieć o swoim doświadczeniu: jestem absolutnie zachwycony, czuję, że prowadzę wyjątkowy zespół w klubie, który ufa mi w 100%.

PSG nie skomentowało najnowszych uwag Neymara. Były reprezentant Francji Robert Pires nazwał Neymara i Messiego „beksami”, podkreślając, że częścią bycia zawodowym graczem jest radzenie sobie z presją i krytyką.

CZYTAJ: Zaskakujący powrót do reprezentacji!

Mianowanie Luisa Enrique na menadżera PSG wnosi do klubu świeże przywództwo, koncentruje się on na nadchodzącym sezonie z nową wizją i podejściem. Fani PSG nie mogą się doczekać, jak zespół będzie sobie radził pod jego okiem w dążeniu do krajowych i międzynarodowych sukcesów.