Tym razem walkę o władzę wygrywa Cristiano Ronaldo

0
11
Raphael Varane w styczniu może liczyć na lukratywne oferty z Arabii Saudyjskiej. Francuza obserwuje m.in. Al-Nassr, gdzie gra Cristiano Ronaldo. (Zdjęcie: CristianoXtra/X)

Portugalska supergwiazda Cristiano Ronaldo odeszła z Manchesteru United po tym, jak menedżer Erik ten Hag nie pozwolił mu robić dokładnie tego, czego chciał, a nawet zastąpił go, gdy to nie zadziałało. W Arabii Saudyjskiej natomiast wolno mu robić wszystko, łącznie z mieszkaniem z kobietą, która nie jest jego żoną…

Hiszpański AS odniósł się we wtorek wieczorem do mediów saudyjskich, które uważały, że Cristiano Ronaldo był niezadowolony z Rudi Garcia i sposobu, w jaki Francuz prowadzi Al-Nassr. Zeszłej nocy portal Marca poinformował, że Rudi Garcia całkowicie stracił szatnię i został wyrzucony z topowego klubu Arabii Saudyjskiej.

CZYTAJ: Bramkarz Bayernu zadowolony z wysiłku po porażce 0:3

W szatni musiało dojść do konfrontacji z zawodnikami, których podżegał Ronaldo. Jak podaje Marca, jednym z powodów rozstania z hiszpańskim szkoleniowcem miał być właśnie konflikt w szatni. Al-Nassr jest drugi z trzema punktami do lidera ligi Al-Ittihad. To wynik i rozwój sportowy, który jest uważany za słaby. Powinni przynajmniej wygrać ligę w Arabii Saudyjskiej, skoro mają supergwiazdę z pensją miliarda złotych za sezon.

Garcia prowadził wcześniej takie kluby jak Lyon, Marsylia czy Roma. Dostał pracę w Al-Nassr zeszłego lata.

CZYTAJ: Paul Ince został zwolniony