Umieścił Brazylijczyka w La Liga na liście razem z Harrym Kane’em i Victorem Osimhenem

0
38
Luiz Henrique

Staje się coraz bardziej jasne, że Manchester United musi mieć na miejscu gwiazdorskiego napastnika i że są gotowi za niego zapłacić. Tej wiosny wystarczy umowa pożyczki dla Wout Weghorst, ale do lata musi być gotowe „szlachetne rozwiązanie”.

Zarówno maszyna bramkowa Tottenhamu Harry Kane, jak i zamaskowana gwiazda Napoli Victor Osimhen są na liście, obaj będą kosztować ponad miliard. Szefowie na Old Trafford znaleźli tańszą i być może całkiem dobrą alternatywę w La Liga.

Ale teraz pojawiły się informacje, że oczy mogą być zwrócone na La Liga.

Czytaj: Te dwa kluby wydały w tym sezonie najwięcej pieniędzy w piłce nożnej

Mundo Deportivo donosi, że Manchester United uważnie obserwuje Luiza Henrique. Gwiazda Realu Betis może być używana zarówno jako skrzydłowy, jak i napastnik, co może otworzyć przed trenerem Erikiem ten Hagiem możliwości eksperymentowania z selekcją drużyn. Cena i elastyczność mogą otworzyć się na Luiza Henrique i Harry’ego Kane’a lub Victora Osimhena.

Czytaj: Mbappe chce, aby PSG podpisało kontrakt z gwiazdą Premier League

Oczekuje się, że Real Betis, który zajmuje obecnie 6. miejsce w La Liga, zażąda około 44 milionów funtów za 22-letniego Brazylijczyka.

W sumie Luiz Henrique zarejestrował trzy gole i pięć asyst w 24 meczach dla Realu Betis, odkąd zeszłego lata przeszedł z Fluminense.