Waldemar Sobota jest rozchwytywany! Piłkarz wróci do Polski?

0
1272

Kontrakt Waldemara Soboty z drugoligowym FC St. Pauli wygasa 30 czerwca tego roku i 17-krotny reprezentant Polski nie powinien mieć większych problemów ze znalezieniem pracodawcy. Piłkarz nie narzeka na brak zainteresowania. Sprowadzić 30-letniego skrzydłowego chce między kilka klubów, w tym Legia Warszawa. 

Umowa zawodnika wygasa pod koniec czerwca, a to pozwala graczowi już teraz rozglądać się za nowym klubem. Piłkarzem interesuje się kilka klubów i Sobota może przebierać w ofertach. Jedną z nich złożyła Legia Warszawa. Tak przynajmniej podaje „Bild”, powołując się na słowa agenta Polaka, Marcina Balcera.

Ostatniego słowa nie powiedzieli jeszcze hamburczycy, którym bardzo zależy na tym, by Sobota pozostał w ich klubie. „Freibeuter der Liga” są bardzo zadowoleni ze współpracy z Polakiem i postarają się, by trwała ona możliwie jak najdłużej.

Waldemarem Sobotą poza ligą polską i niemiecką, interesuje się również FC St. Pauli, który chce zatrzymać piłkarza w Hamburgu.

– Są zapytania nie tylko z Polski, ale też z innych europejskich lig. Rozmawiamy też z dyrektorem sportowym FC St. Pauli Uwe Stoeverem – przyznał Marcin Balcer, agent Polaka.

Reprezentant Polski nie zamierza spieszyć się z podjęciem ostatecznej decyzji, ponieważ kontrakt, który podpisze, „będzie jego ostatnim dużym transferem w karierze”.

Źródło: sportowefakty.wp.pl/pilkanozna.pl/transfery.info
Zdjęcie: Getty Images / Oliver Hardt / Waldemar Sobota

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Włosi potwierdzają – Arkadiusz Milik w marcu wraca do gry!