Wayne Rooney chce zmierzyć się z Jake Paul w swoim debiucie bokserskim

0
38
Wayne Rooney po lewej i Jake Paul po prawej

Najlepszy strzelec Manchesteru United, Wayne Rooney, jest obecnie menadżerem amerykańskiego klubu D.C. United. To zdecydowanie za mało dla 37-latka, który według własnego oświadczenia pozostaje w szczytowej formie.

Teraz chce boksować i jednocześnie sprawić, by było to spektakularne i opłacalne. Rooney, który nie jest znany z umiejętności motorycznych, ale raczej z surowej siły, zawsze był wielkim fanem boksu.

Czytaj: Potwierdza, że ​​Steve Cooper nie będzie numerem 14

Promotor Eddie Hearn uważa, że ​​Wayne Rooney mógłby zrobić znakomitą karierę, przynajmniej w walkach pokazowych, w świecie boksu.

W swoim pierwszym meczu Wayne Rooney zmierzy się z Jake Paul.

Należy pamiętać, że Rooney był znany jako dość skomplikowany i problematyczny zawodnik we wczesnych latach swojej kariery w Evertonie, ale kiedy przyszedł do United pod wodzą Sir Alexa Fergusona, udało mu się wrócić na właściwe tory.

Potencjalnym przeciwnikiem byłego piłkarza będzie popularny YouTuber, który został bokserem, Jake Paul.

Dlaczego Rooney chce boksować?

Wayne Rooney jest fanem boksu, dlatego chce spróbować szczęścia na ringu. Poprosił Hearna o znalezienie mu partnera. Hearn wyjawił, że Rooney już wcześniej prosił go o walkę, ale prawie zawsze robił to, gdy był pijany i dlatego odpuszczał.

Wydaje się jednak, że tym razem jest inaczej i wszystko może się skończyć walką Rooney vs Paul.

Naturalnie spodziewamy się, że mecze będą odbywały się na legendarnym Old Trafford, które było domem Wayne’a Rooneya podczas jego wspaniałego czasu w Manchesterze United.

Czytaj: Real Madryt szuka nowego Galacticos

Oczekuje się, że taki mecz przyniesie około miliarda przychodów z telewizji.