Wayne Rooney może zostać trenerem reprezentanta Polski

0
11
Kilka dni temu Wayne Rooney dość zaskakująco rozstał się z D.C. United, ale nie musiał długo czekać na znalezienie nowej pracy. (zdjęcie: derby, twitter)

The Guardian donosi, że Rooney jest głównym kandydatem do objęcia posady trenera w Birmingham. Obecny menadżer, John Eustace, jest kandydatem zarówno dla Swansea, jak i Glasgow Rangers i może zdecydować się na odejście.

Birmingham City rozważa rozstanie z Johnem Eustacem i już zaczął poszukiwania nowego szkoleniowca. Łączony z drugoligową drużyną, w której występuje Krystian Bielik, jest Wayne Rooney.

CZYTAJ: Zwycięstwo Polski nad Wyspami Owczymi

Amerykańscy właściciele Birmingham są wielkimi fanami Rooneya, Eustace ma odejść, więc trwają próby nakłonienia 37-letniego Rooneya do przejęcia zarządzania drużyną Championship.

Po 27 meczach w MLS, DC United zajmuje 9. miejsce i zakwalifikowało się do play-offów. Birmingham miało obiecujący początek sezonu z 11 punktami w 5 meczach i 4. miejscem w tabeli.

CZYTAJ: Dostanie środkowego obrońcę, którego wskazał

Chcielibyśmy zobaczyć kolejną rundę z Waynem Rooneyem u sterów w Birmingham.

W zespole Birmingham na co dzień występuje Krystian Bielik. Reprezentant Polski w letnim okienku transferowym na stałe związał się tą z drużyną.