Wielki klub chce Harry’ego Maguire’a!

0
72
Harry Maguire. (zdjęcie: united, twitter)

Maguire jest zupełnie na lodzie w Manchesterze United, ale niedługo może zaczął współpracować z kilkoma największymi światowymi gwiazdami.

Kapitan United został nieco zaskakująco powiązany z przeprowadzką za 50 milionów funtów do francuskich gigantów Paris Saint-Germain.

The Sun ujawnia, że ​​Maguire miał zacząć grać z Messim i Mbappe już w styczniu, ale skończył się czas, zanim umowa mogła zostać sfinalizowana.

Czytaj: Paul Pogba poza składem Juventusu z powodów dyscyplinarnych

Ale bogaty wielki klub podejmie kolejną próbę w czerwcu.

PSG będzie musiało dorównać pensjom Maguire’a, które wynoszą 200 000 funtów tygodniowo, ale kiedy klub jest wspierany przez miliardy dolarów z Kataru, raczej nie będzie to problemem.

30-latek nadal ma jeszcze nieco ponad dwa lata kontraktu, ale teraz jest tak daleko w kolejce u Ten Haga, że zastanawia się nad przyszłością.

Rozpoczął tylko jeden z ostatnich ośmiu meczów Premier League, mimo że nadal jest kapitanem.

Czytaj: Richarlison skrytykował Antonio Conte po odpadnięciu Tottenhamu z Ligi Mistrzów

Maguire rozegrał zaledwie dwie minuty meczu finałowego Carabao Cup z Newcastle w zeszłym miesiącu na Wembley, i wielu uważa, że ​​chodziło tylko o to, by wspólnie z Bruno Fernandesem wznieść trofeum.

Szef Anglii, Gareth Southgate, do tej pory pozostał lojalny wobec Maguire’a i oczekuje się, że wystartuje w eliminacjach Mistrzostw Europy dla Anglii 23 marca – pomimo jego braku gier na poziomie klubowym.