Wódka Peszko na Monciaku w Sopocie

0
1244
Sławomir Peszko otwiera lokal. Będzie wódka o nazwie "Peszko". Zdjęcie: Twitter

Sławomir Peszko, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Kuświk i Dusan Kuciak otworzyli lokal „Team Spirit”, znajdujący się na sopockim Monciaku. Lokal ma łączyć restaurację z barem sportowym.

Na wspomnianym Monciaku, czyli ulicy Bohaterów Monte Cassino mamy do dyspozycji kolejny lokal – Team Spirit. Za lokalem stoi trzech byłych i jeden obecny piłkarz Lechii Gdańsk: Sławomir Peszko, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Kuświk i Dusan Kuciak.

Ze względu na to, kto odpowiada za powstanie lokalu, można się spodziewać, że przynajmniej w pierwszych tygodniach funkcjonowania lokal nie będzie narzekał na brak gości. Swoje wizyty, poza wymienionymi piłkarzami, zapowiedzieli już inni zawodnicy: Sebastian Mila, Błażej Augustyn czy Patryk Lipski. Co ciekawe, w lokalu będzie sprzedawana wódka „Peszko”.

Sławomir Peszko znany z kariery piłkarskiej, występów w wielu drużynach ekstraklasy, Bundesligi, a także z gry w reprezentacji polskiej, dodatkowo postać bardzo rozpoznawalna w Internecie może przyciągnąć klientów.

Piłkarz zdaje się puszczać płazem żarty na swój temat. Zdają się one nawet promować piłkarza. Osobiście trzymam kciuki za sukces. Panowie poza sportem zademonstrują swój talent kulinarny i stworzą być może nową markę w Sopocie.

Zdjęcie główne: Twitter

Czytaj: Sławomir Peszko – nie miał lekko w Poznaniu.