Wolfsburg zainteresowany młodą gwiazdą Legii

0
64
Kacper Tobiasz; zdjęcie z: Twitter

Kacper Tobiasz to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia w Ekstraklasie. Bramkarz Legii Warszawa od dawna obserwowany jest przez zachodnie kluby. Według informacji Interii 20-latkiem poważnie zainteresowany jest VfL Wolfsburg.

Jak dobrze wiemy w Wolfsburgu występują już dwaj inni Polacy: Jakub Kamiński i Bartosz Białek.  Podobno Niemcy obserwują naszego zdolnego bramkarza od miesięcy. Do tej pory występy Kacpra na trybunach obserwowali skauci Wilków. Ostatnio na stadionie Zagłębia Lublin, gdzie w sobotę Legia wygrała 2:1, zasiadł Pascal Formnann, trener bramkarzy VFL Wolfsburg. Jego obecność oznaczać może możliwość złożenia oferty w najbliższym czasie.

O Ekstraklasie przeczytasz tutaj: Gol Jakuba Kamińskiego  strzelony dla Wolfsburga w meczu z Bayernem

Młodym bramkarzem interesują się także kluby z Anglii czy Włoch, ale to właśnie Wolfsburg ma być najbardziej zainteresowany młodzieżowym reprezentantem Polski.

Zobacz także: 19 kolejka PKO Ekstraklasy za nami

Włodarze Legii Warszawa nie ukrywają, że liczą na dobrą ofertę finansową. Tym bardziej, że otrzymywali już oferty na poziomie 3-4 milionów euro.  W kuluarach słychać nawet o chęci pobicia rekordu transferowego Radosława Majewskiego, który przeszedł do AS Monaco za 7 milionów euro.

Czy padnie rekordowa kwota transferu? Czas pokaże. Najważniejsze, żeby forma naszego bramkarza, który dla przypomnienia był czwartym bramkarzem na niedawnych mistrzostwach świata w Katarze, rosła, jak należy.