Wrócił do treningów w Realu Madryt

0
5
Nowa gwiazda Realu lepsza od Cristiano Ronaldo? Chce pobić osiągnięcie legendarnego piłkarza; zdjęcie: Madryt Xtra: Twitter

Jude Bellingham, który szturmem podbił La Ligę spektakularnym początkiem swojej kariery w Realu Madryt, wrócił do treningów.

Jude Bellingham, angielski pomocnik, który szturmem podbił La Ligę spektakularnym początkiem swojej kariery w Realu Madryt, wrócił do treningów po przerwie na mecze reprezentacyjne, jak donosi GOAL. Niezwykły przyjazd Bellinghama do Hiszpanii pozwolił mu strzelić imponujące pięć goli w zaledwie czterech meczach, co od razu wzbudziło jego sympatię madryckich kibiców.

Wyczyny młodego pomocnika wykraczały poza ligę krajową, gdyż reprezentując Anglię, zaprezentował swój wyjątkowy talent na arenie międzynarodowej. W pamiętnym występie przeciwko Szkocji, Bellingham dzięki swojej wszechstronnej grze odegrał kluczową rolę w zwycięstwie swojej reprezentacji 3:1.

Przeczytaj także: Bellingham kolejny raz ratuje Real Madryt

Teraz, gdy Real Madryt wznawia swoje klubowe obowiązki po przerwie, Jude Bellingham wraca na poligon, gotowy do kontynuowania swojej niezwykłej podróży w Hiszpanii. Zdjęcia z sesji treningowej uchwyciły Bellinghama z pogodną postawą, gdy dołączył do swoich kolegów z drużyny, w tym Eduardo Camavingi i Aureliana Tchouameni.

Elektryzujący start Bellinghama w La Liga pozostawił niezatarty ślad, a jego umiejętność strzelania bramek porównuje się do postaci legendarnych. Tak naprawdę jedynym zawodnikiem w najnowszej historii, który przyćmił początkowy szał strzelecki Bellinghama w madryckim klubie, jest Radamel Falcao, który w pierwszych czterech meczach z Atletico Madryt strzelił sześć goli.

Przeczytaj także: Real Madryt również chce Nagelsmanna

W miarę jak narasta oczekiwanie na występy Jude’a Bellinghama, fani z niecierpliwością czekają na jego kolejny występ w barwach Realu Madryt. W niedzielę 17 września klub zagra z Realem Sociedad, co zapewni Bellinghamowi kolejną okazję do zaprezentowania swoich wyjątkowych umiejętności i dalszego umocnienia swojej pozycji wśród wschodzących gwiazd futbolu.

Luís Figo: „Jude Bellingham rozpoczął bardzo mocno i bardzo szybko dostosował się do specyfiki Realu Madryt. Bez wątpienia jest już jednym z najlepszych graczy na świecie z względu na jego talent i zaangażowanie, jakie okazuje, mimo że jest tak młody.”

Brak postów do wyświetlenia