Wspaniały gol Ronaldo. Kibice Juventusu Turyn zgotowali Portugalczykowi owację na stojąco.

0
849

Cristiano Ronaldo w drugiej połowie meczu z Juventusem Turyn strzelił niezwykłego gola. Tą bramką został doceniony przez kibiców mistrza Włoch. Piłkarz po uderzeniu przewrotką nie krył wzruszenia reakcją fanów na stadionie – nagrodzili Portugalczyka brawami na stojąco.

W historii futbolu zapisały się przypadki, gdy nawet kibice przeciwnej drużyny doceniali oklaskami wyczyny najlepszych piłkarzy. Na przykład w 2005 roku Santiago Bernabeu biło brawo, gdy Ronaldinho samodzielnie rozbijał Real Madryt. Wczoraj, 3 kwietnia we wtorek to piłkarz Królewskich zasłużył na taki zaszczyt.

Cristiano Ronaldo w 64. minucie meczu Realu w Turynie strzelił najpiękniejszego gola tej edycji Ligi Mistrzów, rozgramiając Gianluigiego Buffona znakomitym uderzeniem z przewrotki. Gdy piłka wpadła do siatki nie było gwizdów, buczenia, tylko najpierw cisza, a potem brawa.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Premier League. Alan Pardew zwolniony z WBA.

Brawa bili kibice Juventusu Turyn, doceniając wspaniały wyczyn Portugalczyka. Dla Ronaldo był to drugi gol w tym meczu, który sprawił, że Królewscy zwyciężyli. Jak donosili dziennikarze obecni na spotkaniu – fani Juve na stojąco zgotowali owację Cristiano Ronaldo.

Ronaldo w euforii świętował zdobycie bramki, a później skierował wzrok w stronę trybun i z szacunkiem ukłonił się fanom Juventusu Turyn.

Napastnik Realu już zdobył 14 goli w tym sezonie Ligi Mistrzów. Spotkanie pomiędzy Juventusem a Realem na Allianz Stadium zakończyło się 0:3. Rewanż będzie 11 kwietnia w Madrycie.

Zdjęcie główne: Facebook.com
Źródło: sportowefakty.wp.pl