XX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

0
37
Siatkarze w akcji; zdjęcie z: Memoriał H.J. Wagnera; Twitter

Podczas oficjalnej konferencji prasowej ogłoszono skład największego towarzyskiego turnieju siatkarskiego na świecie. Reprezentacje Polski, Włoch, Francji i Słowenii zagrają w jubileuszowym XX Memoriale Huberta Jerzego Wagnera.

W Krakowie czekają nas wielkie emocje! Już pod koniec sierpnia kibice zgromadzeni w TAURON Arenie będą mogli podziwiać najlepsze reprezentacje na świecie, bowiem rywalami Polaków w XX Memoriale Huberta Jerzego Wagnera będą reprezentacje Włoch, Francji i Słowenii.

Przeczytaj także: Wiemy, kto zagra dalej w Pucharze Niemiec

 Trener reprezentacji polski przyznał: Bardzo mi zależało, aby zagrać z silnymi zespołami, bo będzie to najważniejszy turniej przed mistrzostwami Europy. Taki skład jest korzystny dla nas i kibiców, którzy zobaczą mocne drużyny oraz gwiazdy siatkówki. Cieszę się, że będziemy mieć w Krakowie tak wspaniałych przeciwników.

Zobacz jeszcze: Super Team – nowość w skokach narciarskich

Memoriał Wagnera, uznawany za jeden z najlepszych towarzyskich turniejów siatkarskich w świecie, gości w Krakowie nieprzerwanie od 2016 roku. Warto dodać, że poprzednia edycja przyciągnęła na trybuny 40 tysięcy kibiców. Wynik ten robi wrażenie. Czy i tym razem tak będzie? Biorąc pod uwagę ilość kibiców siatkówki w Polsce, jest to bardzo prawdopodobne.