Z Manchesteru City do Chelsea? Londyńczycy chcą dokonać ciekawego transferu pod koniec okna

0
4
Mauricio Pochettino prosi fanów o cierpliwość. (zdjęcie: spurs, twitter)

W wyniku zaskakującego obrotu wydarzeń, Chelsea przygotowuje się do przejęcia w późnym oknie transferowym Cole’a Palmera z Manchesteru City.

Jak podaje portal goal.com, Chelsea przygotowuje się do sprowadzenia obiecującego młodego napastnika Manchesteru City, Cole’a Palmera w końcówce okna transferowego. Ponieważ ostateczny termin transferu zbliża się w piątek, The Blues rozważają przejęcie Palmera, aby wzmocnić skład Mauricio Pochettino.

CZYTAJ: Manchester United złożył wniosek o wypożyczenie rekordowego zakupu Chelsea

Chelsea wykazała się niezwykłą aktywnością w letnim okienku transferowym, pozyskując usługi 10 nowych zawodników, w tym Christophera Nkunku i Nicolasa Jacksona, którzy wzmocnili ich linię ataku. Wydaje się jednak, że Pochettino chce jeszcze bardziej ulepszyć swoje opcje ataku po dodaniu Cole’a Palmera.

Negocjacje pomiędzy Chelsea i Man City w sprawie Cole’a Palmera trwają. Sam Palmer jest chętny na dołączenie do Chelsea.

Mając zaledwie 21 lat, Palmer rozegrał już 41 meczów w seniorskiej drużynie Manchesteru City, mistrzów potrójnej korony. Jednak jego czas gry głównie polegał na wchodzeniu na boiska z ławki rezerwowych, a tylko w 13 z tych występów rozpoczynał mecz. Pomimo ograniczonych startów Palmerowi udało się zdobyć dla klubu sześć goli.

Palmer znajduje się obecnie w hierarchii Manchesteru City za uznanymi nazwiskami, takimi jak Erling Haaland i Julian Alvarez, dlatego potencjalny transfer Palmera do Chelsea mógłby zapewnić mu bardziej stabilny czas gry i szansę na dalszy rozwój swojego talentu.

Pozostaje jednak niepewność, czy Manchester City będzie skłonny rozstać się ze swoim młodym talentem. Tego lata Etihad Stadium był już świadkiem kilku transferów, w tym Riyada Mahreza, Mateo Kovacica i Aymerica Laporte.

CZYTAJ: Dramat transferowy, z którego Manchester City może się wycofać

W miarę jak zbliża się termin transferu, oczy wszystkich zwrócone są na Chelsea, aby zobaczyć, czy zainteresowanie Palmerem przełoży się na formalną ofertę. Wraz z upływem czasu kibice klubu, a także entuzjaści piłki nożnej na całym świecie będą z niecierpliwością czekać na wynik tego intrygującego potencjalnego posunięcia.