Zachwycająca sylwetka Cristiano Ronaldo

0
399
Cristiano Ronaldo może pochwalić się idealną sylwetką. Źródło: Instagram/cristiano

Cristiano Ronaldo znów zapozował przed obiektywem, pokazując wszystko, co najlepsze. Prężąc mięśnie piłkarz zachwycił swoim ciałem. Fotografia spodobała się milionom fanów na całym świecie.

Dzięki mediom społecznościowych gwiazdy sportu są w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Nie inaczej jest w przypadku Cristiano Ronaldo. Piłkarz chętnie dodaje na swojego Instagrama zdjęcia, na których zdradza część swojego życia sportowego i prywatnego.

Sportowiec często udostępnia fotografie z rodziną, podczas pobytu na wakacjach lub z treningów. Tym razem zrobiło się głośno dzięki zdjęciu z czasu regeneracji.

Ronaldo zachwycił fanów swoją sylwetką, a w szczególności fanki zakochały się w jego wysportowanej sylwetce. Idealnie zarysowana klatka piersiowa sprawiła, że fotografia w kilkanaście godzin zebrała już prawie siedem milionów polubień.

„Czas na regenerację” – napisał Portugalczyk pod zdjęciem.

Ronaldo niewątpliwie zasłużył na chwilę odpoczynku po zwycięstwie Juventusu Turyn nad Spezią 3-0. Piłkarz był autorem jednej z bramek, która ustaliła ostateczny wynik spotkania w 89. minucie.

Źródło: Instagram