Zarówno Real Madryt, jak i Barcelona zapłacą ponad 2 miliardy za sensację Liverpoolu

0
707
(c)Liverpool FC: Mohamed Salah

Osiągnięcia Neymara i Philippe’a Coutinho na boisku blakną w porównaniu do bohatera Liverpoolu Mohameda Salaha. 25-letni piłkarz zachwyca skutecznością, więc nic dziwnego, że znalazł się na celowniku gigantów europejskiego futbolu: Realu Madryt, Barcelony i Paris Saint Germain.

Podczas, gdy Mohamed Salah podnosi poprzeczkę i tworzy wyjątkowy nastrój w Liverpoolu, jego wartość wzrasta na rynku przejściowym w ekspresowym tempie. Real Madryt i Barcelona będą w stanie wydać ponad 2 miliardy złotych. Angielskie media podają, że padnie rekordowy transfer.

Wodzowie w klubie byli zacięci w negocjacjach o Philippe Coutinho, a teraz mają jeszcze lepsze karty – asa w rękawie. Mohamed Salah to pakiet pozytywnej energii i przyciąga mnóstwo nowych fanów.

Salah jest tak wielki w Egipcie, że bez problemu zostałby prezydentem kraju po zakończeniu swojej kariery.

Podczas, gdy Philippe Coutinho odszedł do Barcelony za 145 milionów funtów, przejście Sala było warte znacznie więcej. Dlatego też celem Liverpoolu jest wynegocjowanie jak największej kwoty. Salah dał wszystkim w Liverpool zastrzyk energii, ma także wyjątkowy charakter, który sprawia, że gracze są lepsi. „To ktoś więcej niż piłkarz” – podkreślają.

Mohamed Salah przybył do Liverpoolu 1 lipca za 42 miliony euro.

TUTAJ PRZECZYTASZ WIĘCEJ O piłce nożnej – f7sport.pl