Zaskakujący prezent z dedykacją od Bedorfa dla Pudzianowskiego.

0
685
Pudzianowski i Bedorf, fot. kadr z wideo

KSW 44: walka Pudzianowski – Bedorf. Na taki pojedynek czekali kibice MMA! Już wkrótce Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Karolem Bedorfem! Do pojedynku dojdzie podczas kolejnej gali MMA, KSW 44 w ERGO ARENIE 9 czerwca. To bez wątpienia hitowe wydarzenie!

Na gali KSW 43 Bedorf podarował Pudzianowskiemu zaskakujący prezent. Były mistrz KSW w wadze ciężkiej wręczył Pudzianowi ugotowany kamień. Podarunek był nawiązaniem do chętnie używanego przez Pudzianowskiego powiedzenia „cierpliwy to i kamień ugotuje”.

Po dwóch walkach wstępnych w klatce pojawił się Mateusz Borek razem z Mariuszem Pudzianowskim i Karolem Bedorfem. Komentator Polsatu zapowiadał wielkie emocje, jakie czekają kibiców podczas czerwcowej gali KSW 44 w  gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE. W międzyczasie Karol Bedorf podarował Pudzianowskiemu kamień.

Walka Pudzianowski Bedorf na KSW 44 będzie pojedynkiem wieczoru. Starcie Mariusza Pudzianowskiego (12-5, 5 KO, 2 Sub) i Karola Bedorfa (14-3, 5 KO, 3 Sub) z pewnością przyciągnie tłumy – zarówno do ERGO ARENY, jak i przed ekrany telewizorów, podczas transmisji z gali KSW 44 na żywo.

Karol Bedorf to najdłużej panujący mistrz wagi ciężkiej w historii KSW. Szczecinianin od stycznia 2012 roku był niepokonany w ośmiu kolejnych pojedynkach. Reprezentant Berserkers Team wygrał między innymi z Davidem Olivą i Olim Thompsonem, czym zapracował sobie na starcie o tytuł królewskiej kategorii wagowej. Na KSW 24: Starcie Gigantów Bedorf wszedł do ringu z Pawłem Nastulą i wygrał z legendą sztuk walki nad Wisłą przez nokaut w drugiej rundzie. Podopieczny Piotra Bagińskiego siedział na tronie wagi ciężkiej przez ponad 3 lata i bronił pasa w starciach z Rollesem Gracie, Michałem Kitą oraz Jamesem McSweeneyem. Dopiero Fernando Rodrigues Jr znalazł sposób na Bedorfa i odebrał mu tytuł na KSW 37: Circus of Pain.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Jędrzejczyk – Rose Namajunas: kto wygrał, a kto powinien wygrać walkę?

Mariusz Pudzianowski debiutował w MMA podczas gali KSW 12. Od tamtej pory pięciokrotny mistrz świata Strongman pokonał w białym ringu i okrągłej klatce KSW między innymi Boba Sappa, Seana McCorkle’a, Oliego Thompsona, Pawła Nastulę, Rollesa Gracie, Popka Monstera i Tyberiusza Kowalczyka. Ostatnio, na KSW 40 w Dublinie „Pudzian” zmierzył się z mocno bijącym Jayem Silvą i pokazał, że wciąż jest w stanie robić spore postępy w swojej grze. Po trzech rundach wyniszczającego boju z zawodnikiem z Angoli, zawodnik z Białej Rawskiej mógł cieszyć się z wygranej na kartach punktowych.

Mariusz Pudzianowski (12-5, 5 KO, 2 sub) – najsilniejszy człowiek na ziemi stanie naprzeciwko Karola Bedorfa (14-3, 5 KO, 3 sub) – najdłużej panującego mistrza KSW w historii organizacji.

KSW 44 – 09.06.2018, ERGO Arena, Gdańsk/Sopot. Bilety dostępne w sprzedaży!

Źródło: www.ebilet.pl/sportowefakty.wp.pl/eska.pl/