Zawodnik Juventusu odmówił przejścia do klubu z Arabii Saudyjskiej

0
2
Matias Soule rozgrywa znakomity sezon w barwach Frosinone Calcio. (zdjęcie: WerkselfXtra, x)

20-letni Matías Soulé z Juventusu, który ten sezon spędza na wypożyczeniu we Frosinone Calcio, jest obecnie zainteresowany klubami Premier League, ale niedawno los młodego napastnika mógł potoczyć się inaczej.

Pojawiły się doniesienia o zainteresowaniu Argentyńczykiem ze strony Al-Ittihad z Arabii Saudyjskiej.

Jak przekazał Fabrizo Romano, Saudyjczycy niedawno byli gotowi zapłacić 30 milionów euro, a oto jak sam Soulé to skomentował:

„Tak, chcieli mnie, ale sprzeciwiłem się temu posunięciu. Oczywiście chciałbym dostać szansę w Juventusie, ale moim marzeniem pozostaje pewnego dnia zagrać w angielskiej Premier League. To po prostu fantastyczna liga” – Sule powiedział DSports Radio.

Ten fakt potwierdził także około miesiąc temu Guido Angelozzi.

„Wiemy o formalnej propozycji Al-Ittihad dotyczącej podpisania kontraktu z Matiasem Soulé, ale on ją odrzucił. Nie ma szans, aby do tego doszło. Matias chce zostać, a Juventus także odrzucił propozycję” – wyznał prezydent Frosinone Calcio.

CZYTAJ: Gwiazda Serie A chce transferu

Jak widać Soulé ma inne cele i chce kontynuować karierę na Starym Kontynencie.

20-letni napastnik prezentuje w tym sezonie znakomitą formę, strzelając gola w co trzecim meczu dla Frosinone Calcio. W zaledwie 30 meczach, Argentyńczyk strzelił dziesięć goli i zanotował dwie asysty. Transfermarkt wycenia go już na 25 milionów euro.

CZYTAJ: Czwarty trener Salernitany w tym sezonie Serie A