Zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał oferty z czterech klubów

0
156
Dokąd się uda? (zdjęcie: palace, twitter)

Wilfried Zaha jest jednym z piłkarzy Premier League, o którym wiele mówiło się odnośnie transferów – i nic się nie wydarzyło. 30-latek jest związany z Crystal Palace od 2015 roku, po nieudanym pobycie w Manchesterze United (2013-15) z czterema meczami na minusie i resztą na wypożyczeniu. W Palace ugruntował swoją pozycję jednego z największych w historii klubu. Teraz sprawy w Selhurst Park dobiegają końca.

Według Evening Standard, Zaha odrzucił kilka ofert kontraktu z londyńskiego klubu z podwyżką wynagrodzenia. Mając na koncie 450 meczów, 89 goli i 76 asyst, Crystal Palace oczekuje więcej. 30-latek jest wyraźnie gotowy na kolejny etap.

Czytaj: Pech Borussii Dortmund przed rewanżem z Chelsea w Lidze Mistrzów

Angielskie media twierdzą, że zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał oferty z czterech klubów. To ekscytujące, ponieważ Zaha była na liście z kilkoma wielkimi nazwiskami w Premier League w ostatnich latach. Jak podaje Evening Standard, oferty są z AC Milan i trzech klubów z Arabii Saudyjskiej.

Nic dziwnego, że jednym z tych klubów jest klub, w którym gra Cristiano Ronaldo. Jak dotąd w sezonie Zaha zdobył 6 bramek i 3 asysty w 20 meczach, mamy wielką nadzieję, że 30-latek spędzi jeszcze kilka sezonów w jednej z największych lig, zanim w końcu da się przekonać do nieprzyzwoitej kwoty pieniędzy w Arabii Saudyjskiej.

Czytaj: Leeds potwierdza nowego trenera