Zgodnie z oczekiwaniami, Jude Bellingham będzie zbyt drogi dla Realu Madryt

0
56
Genialni piłkarze, Sébastien Haller i Jude Bellingham.

Jaki będzie następny klub dla 19-letniego supertalentu Jude’a Bellinghama, było przedmiotem wielu dyskusji, odkąd opuścił Brighton latem 2020 roku, aby grać i rozwijać się w Borussii Dortmund.

Real Madryt zawsze był ważnym graczem w walce o angielskiego pomocnika, ale teraz się poddał. Według The Athletic nie chcą konkurować z pełnym pakietem, jaki mogą zaoferować największe kluby Premier League.

Czytaj: Pierwszy mężczyzna odrzucił pracę w Leeds

Odkąd Superliga upadła, Real Madryt narzekał, że nie ma środków finansowych na sprowadzenie największych gwiazd, takich jak Erling Braut Haaland czy Harry Kane, teraz Jude Bellingham również należy do tej kategorii.

Jude Bellingham jest wyceniany przez konserwatywny Transfermarkt na 110 milionów euro, ale będzie kosztował więcej. Wiele osób uważa, że ​​będzie to nowy rekord Premier League. Obecny rekord ustanowiła zeszłej zimy Chelsea, która kupiła Enzo Fernándeza z Benfica za 121 milionów euro.

Manchester City i Liverpool stały się dwoma najważniejszymi klubami w Premier League, ale do tej pory oba przegrywały z Realem Madryt. Ale przy problemach, z jakimi boryka się teraz Manchester City, najprawdopodobniej zostaną również usunięci z boiska.

To będzie bardzo ekscytujące kilka tygodni dla jasnoniebieskich (Chelsea), którzy najprawdopodobniej zostaną ukarani za lata łamania zasad finansowych. Większość ekspertów zgadza się, że jest to tylko kwestia tego, jak surowa będzie kara.

Czytaj: Wojna wypowiedziana Manchesterowi City w największym skandalu w historii Premier League