Złożył gigantycznemu klubowi ofertę podpisania kontraktu z Leao

0
49
Leao. (zdjęcie: milan, twitter)

Joao Leao był jednym z najgorętszych celów transferowych zeszłego lata bez zakończenia transferu. Chociaż prawnik Portugalczyka twierdzi, że 23-latek chce zostać na San Siro, za kulisami toczy się inna historia.

Ponieważ jego kontrakt wygasa w 2024 roku, AC Milan i Paulo Maldini są w trudnej sytuacji. Cztery miesiące przed tym, jak ich największa ofensywna gwiazda wejdzie w ostatni rok swojego kontraktu, nie ma żadnego ruchu w negocjacjach.

Czytaj: „Czy Ten Hag zrezygnował?”

La Gazzetta dello Sport twierdzi, że agent Jorge Mendes aktywnie pracuje za kulisami, tak jak wcześniej robił to dla Cristiano Ronaldo. Tym razem to Leao zostaje ofiarowany gigantom. Włoskie media twierdzą, że Mendes skontaktował się z dyrektorami Realu Madryt w lutym z ofertą podpisania kontraktu z gwiazdą AC Milan.

Kuszące, ale według La Gazzetta dello Sport, giganci La Liga nie byli zainteresowani dużymi inwestycjami w Leao, kiedy mają już Viniciusa Jr. na lewym skrzydle.

Chelsea i Manchester City są silnie powiązane z 23-latkiem, zgadujemy, że agent Mendes przybywa na wyspę z podobną ofertą.

Czytaj: Polak z rekordem Guinnessa!