Znamy okrzyk Kyliana Mbappe do gwiazd Francji podczas zwycięstwa nad Holandią

0
43
Kapitan reprezentacji Francji - Kylian Mbappe; zdjęcie: Kyliana Mbappe: Twitter
Okrzyk Kyliana Mbappe do gwiazd Francji podczas zwycięstwa nad Holandią zostaje ujawniony. Gwiazda PSG mówi kolegom z drużyny „nie pozwól im oddychać”… kiedy Les Bleus prowadzili już 3:0!

Przemówienie Kyliana Mbappe w przerwie meczu w jego pierwszym meczu jako kapitana Francji zostało ujawnione, gdy gwiazda PSG powiedziała swoim kolegom z drużyny „nie pozwól im oddychać”, mimo że prowadzą już 3-0.

24-latek został mianowany następcą Hugo Llorisa na stanowisku kapitana drużyny narodowej po tym, jak bramkarz ogłosił swoją decyzję o zakończeniu kariery we Francji. Mbappe strzelił dwa gole przeciwko Holandii, aby zaznaczyć swój pierwszy mecz z opaską.

Przeczytaj jeszcze: Niezwykły sukces Kings League – turnieju stworzonego przez Gerarda Piqué

Wchodząc do szatni w piątek w przerwie, Mbappe wygłosił swoją pierwszą przemowę w przerwie jako kapitan.

„Dobra robota, dobra robota, dobra robota!” – powiedział, jak ujawniono w filmie opublikowanym przez French Team na Twitterze. „To wszystko! W ten sposób zaczynasz gry. Tak powinny zaczynać się gry.

„Nie pozwalamy im oddychać. Nic. Jest druga połowa. Znowu to samo.

„Nie odpuszczamy. Idziemy. Tak to już jest, chłopaki!”

Koledzy z drużyny Mbappe zareagowali dobrze, ponieważ Jules Kounde, Kingsley Coman i Mike Maignan, jak widać, słuchają swojego kapitana.

Jednak raporty stwierdziły, że nie wszyscy są zadowoleni z nowej decyzji o przywództwie, ponieważ uważano, że inna francuska gwiazda Antoine Griezmann był „zdenerwowany i zraniony” tym, że nie on został kapitanem.

Mbappe musi poprowadzić kolejne pokolenie francuskich gwiazd, które chcą zdominować futbol na arenie międzynarodowej w nadchodzących latach.