Znana jest potencjalna pensja Arne Slota w Liverpoolu

0
0
Liverpool ma faworyta na następcę Kloppa. Niedawno wygrał puchar!

Pomimo tego, że Feyenoord i Liverpool nie doszły jeszcze do porozumienia w sprawie przejścia głównego trenera holenderskiego klubu Arne Slota, „The Reds” są gotowi przekonać specjalistę dobrą ofertą finansową.

Oczekiwana pensja Slota będzie niższa niż jego poprzednika Jürgena Kloppa, ale wyższa od tej, którą trener otrzymuje obecnie w Holandii. Liczby ogłosiła publikacja De Telegraaf: 8 milionów euro bez premii w Liverpoolu kontra 4-5 milionów euro w Feyenoordzie, po uwzględnieniu premii.

Wynagrodzenie Kloppa oscylowało w okolicach 17 milionów euro, ale wiązało się to z premiami za trofea zdobyte przez Niemca, a jeśli Slot potrafi wygrywać mistrzostwa, o czym się już przekonaliśmy, on również mógłby zwiększyć kwoty na swoim koncie bankowym.

CZYTAJ: Virgil van Dijk ocenił możliwość pracy Slota w Liverpoolu

Według doniesień, Feyenoord zażądał za swojego trenera 15 milionów euro, natomiast Liverpool złożył ofertę w wysokości 9 milionów euro. Czy kluby dojdą do porozumienia, przekonamy się niebawem.

CZYTAJ: Feyenoord odrzucił pierwszą ofertę Liverpoolu za Slota

Liverpool będzie nalegał na osiągnięcie porozumienia z Feyenoordem w nadchodzących godzinach. Liverpool chce, aby umowa z Arne Slotem została wkrótce sfinalizowana.