Znany sportowiec pobił swoją dziewczynę i kpi z wymiaru sprawiedliwości.

0
1152

Do sieci wyciekło nagranie, które jest dowodem w rozprawie, która toczyła się przeciwko amerykańskiej gwieździe baseballu – Danry’emu Vasquezowi, który został oskarżony o znęcanie się nad partnerką. Pomimo iż wideo nie pozostawia złudzeń co do jego winy, mężczyzna został oczyszczony z zarzutów. 

Danry Vasquez stał się głównym bohaterem wstrząsających scen z monitoringu jednego z budynków w Teksasie. Na filmiku widać, jak słynny sportowiec uderza kobietę w twarz, następnie szarpie ją za włosy. Wydarzenie miało miejsce w sierpniu 2016 roku.

https://twitter.com/jay_koo13/status/973969258190458880

Sprawą szybko zajęły się organy ścigania, a Vasquez został oskarżony o znęcanie się nad partnerką. Mimo niezbitych dowodów, damski bokser nie trafił za kratki.

Mężczyzna trafił za kratki po dwóch dniach, ale tylko na kilka godzin, bo ktoś wpłacił za niego kaucję. Sąd w Teksasie nie skazał Vasqueza na więzienie. Zarządził tylko, że mężczyzna musi zapłacić grzywnę i udać się na terapię psychiatryczną.

Na szczęście klub, w którym mężczyzna grał wyciągnął odpowiednie konsekwencje. Kilka godzin po zatrzymaniu baseballisty władze Houston Astors rozwiązały z nim kontrakt. Tak samo zachował się szef nowego klubu.

TUTAJ PRZECZYTASZ WIĘCEJ O sportach zimowych – f7sport.pl

Zarząd zespołu Lancaster Barnstormers, którego 24-latek jest aktualnie zawodnikiem, również zapowiedział natychmiastowe rozwiązanie kontraktu po tym, jak nagranie brutalnego pobicia ujrzało światło dzienne – informuje Daily Mail.

Nie mamy innego wyjścia, w grę wchodziło tylko rozwiązanie kontraktu. Ani ja, ani klub Barnstormers nie toleruje i nie chce się kojarzyć z takim zachowaniem – powiedział Ross Peeples, menedżer drużyny z Lancaster.

Uwaga! Wideo tylko dla widzów o mocnych nerwach. Ciężko uwierzyć, że za coś takiego uniknął więzienia.

Źródło: sport.onet.pl/o2.pl/
Zdjęcie główne: YouTube.com