Znany trener personalny pobił brutalnie swoją dziewczynę. Dziewczyna chce nagłośnić sprawę!

0
2434

Złamany nos, rozbita głowa, zmasakrowana twarz, rozcięty łuk brwiowy. Katarzyna Dziedzic zamieściła poruszający wpis, w którym wyznała, że została pobita. Dodała także zdjęcia na Instagram i zszokowała internautów. Sprawcą pobicia jest jej partner, trener personalny z Trójmiasta. Damski bokser został już zatrzymany przez policję. 

Na jednym z profili na Instagramie pod nazwą prawda_ pojawiło się poruszające i wstrząsające wyznanie 26-letniej Katarzyny Dziedzic – dziewczyny trenera personalnego, instruktora samoobrony i krav magi – Miłosza P.

Kobieta wyznała, że jej partner dotkliwie ją pobił. Ma zmasakrowaną twarz, rozcięty łuk brwiowy, złamany nos, pobite całe ciało. Sprawca zostawił ją zakrwawioną w mieszkaniu i uciekł. Katarzyna pokazała zmasakrowaną twarz w sieci.

Wpis kobiety krąży po sieci i jest wstrząsający. „Zmasakrował mi twarz, połamał nos, rozciął łuk brwiowy, obił ręce i nogi, bił moją głowę o podłogę” – relacjonowała 26-latka. Dodała, że zależy jej na nagłośnieniu sprawy, by ostrzec inne – potencjalne klientki jej byłego partnera. Na stronie SFD.pl oglądamy zdjęcia dokumentów z obdukcji i wypisu Katarzyny ze szpitala. Kobietę czeka dalsza rekonwalescencja.

Do brutalnego pobicia doszło późnym wieczorem w sobotę w jednym z mieszkań na Przymorzu.

– Wymieniał wiadomości z jedną klientek, zajrzałam do jego telefonu. Wtedy wpadł w szał. Był pijany, codziennie sporo pił. Rzucił się na mnie. Byłam przekonana, że mnie zabije – opowiada dziennikarzom Fakt24.pl Katarzyna Dziedzic.

– Słyszałam o tym, jak traktował swoje partnerki. Zapytany o to mówił, że to nagonka na jego osobę… Teraz już wiem, że to nieprawda. Nade mną znęcał się psychicznie. Odizolował mnie od znajomych, rodziny, wpadłam w depresję. Aby uciec przed jego fatalną opinią, przeprowadziliśmy się do Gdańska z Olsztyna – dodaje Dziedzic.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Znany sportowiec pobił swoją dziewczynę i kpi z wymiaru sprawiedliwości.

Miłosz. P został zatrzymany przez policję. – Mężczyzna usłyszy zarzut uszkodzenia ciała, a policjanci doprowadzą go do prokuratora z wnioskiem o zastosowanie wobec niego policyjnego dozoru, zakazu zbliżania się oraz kontaktowania się z pokrzywdzoną – mówi Fakt24 asp. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Damski bokser ma konto na Intstagramie pod nazwą milosz_dream_team.

 

Źródło: sfd.pl
Zdjęcia: Instagram