Zwiększa ofertę płacową do 2 miliardów

0
65
Zdaniem wielu ekspertów i komentatorów to był najlepszy finał w historii mundialów.

Pomyślcie, jak zdesperowani byli w Arabii Saudyjskiej, kiedy sprowadzili Cristiano Ronaldo i jak zdesperowani są teraz, gdy chcą ściągnąć jedną z największych gwiazd wszech czasów i dać mu dwa razy więcej pieniędzy niż Ronaldo.

Al-Hilal kusi Messiego niewyobrażalnymi zarobkami. Klub z Arabii Saudyjskiej zaoferował Lionelowi Messiemu kontrakt z roczną pensją w wysokości 2 miliardów PLN!

Czytaj: Bayern Monachium nie wyda dużych pieniędzy na „supergwiazdę”, której brakuje ducha zespołowego

Klub z Arabii Saudyjskiej jest gotowy na kontrakt, w ramach którego Messi będzie otrzymywał ponad 400 mln euro rocznie.

Portal Marca informował o zainteresowaniu Messim przez klub Al-Hilal już w połowie marca, ale wówczas, według informacji gazety, oferta zawierała roczną pensję w wysokości około 220 mln euro rocznie.

Wcześniej we wtorek RMC Sport poinformowało, że Lionel Messi ma opuścić PSG tego lata, ponieważ atakujący nie może uzgodnić nowego kontraktu z francuskim klubem.

Sky Sports donosi, że Messi chce zostać w Europie, ale pytanie brzmi, czy kontrakt w Arabii Saudyjskiej może sprawić, że zmieni zdanie.

Proponowana pensja to zdecydowanie najwyższe wynagrodzenie, jakie mógłby otrzymywać piłkarz. Obecnie liderem pod tym względem jest Cristiano Ronaldo, któremu Al-Nassr płaci podobno 200 mln euro rocznie.

Czytaj: Sędzia zostaje zawieszony na dwanaście meczów za kopnięcie piłkarza