Zwolni szefa Manchesteru United!

0
43
Najejdą duże zmiany na Old Trafford.

Dzisiaj upływa miękki termin składania ofert za Manchester United, ale klub jest otwarty na oferty również po tym terminie. Spodziewane są oferty zarówno z Kataru, Arabii Saudyjskiej, jak i Anglii. Licytacja ma się rozpocząć od pięciu miliardów funtów.

Dyrektor Manchesteru United, Richard Arnold, ryzykuje zwolnieniem, jeśli inwestorzy z Kataru kupią klub.

Czytaj: Zainteresowanie Masonem Mount rośnie!

Kibice Manchesteru United od dawna domagali się, aby Glazerowie sprzedali klub i wygląda na to, że w końcu to życzenie się spełni.

Bloomberg niedawno poinformował, że inwestorzy z Kataru przygotowują się do złożenia w tym tygodniu oferty wynoszącej 5 miliardów funtów za Manchester United.

Kiedy klub zyska nowych właścicieli, dla wielu członków klubu będzie to niepewny czas, a kilka kluczowych ról w Manchesterze United może zostać zastąpionych.

Czytaj: To może być wielka letnia transferowa saga!

Według Express, dyrektor generalny Manchesteru United, Arnold, ryzykuje zwolnieniem, jeśli nowi właściciele z Kataru przejmą klub. Arnold zastąpił Eda Woodwarda na stanowisku dyrektora generalnego w zeszłym roku, ale według L’Equipe, Hassan Al Thawadi i Nasser Al Khater są już gotowi do przejęcia codziennego zarządzania klubem, jeśli zakup dojdzie do skutku.

Ciekawe, czy potencjalni nowi właściciele zaproponują większe zmiany, jeśli sfinalizują zakup Manchesteru United. Ale Erik ten Hag powinien mieć możliwość zachowania pracy, prawda?